0 224 256 47 47 0 224 256 74 74 info@uluser.com.tr

hakkımızda


Uluser Telekomünikasyon; 2008 yılında Bursa'da kurulmuş olup, iletişim sektöründe tüm Türkiye çapında faaliyete başlamış dinamik bir oluşumdur. Çalışmalarımız; telekomünikasyon ağırlıklı kurumsal firmalarda ürün geliştirme, üretim ve servis olmak üzere tüm birimlerin teknik uygulamalarında ve yönetiminde yer alarak devam etmiştir.

Uzun yıllardır edindiği sektörel tecrübesiyle teknoloji alanında ki ana tedarikçilerin ihtiyaçları doğrultusunda, proje planlama, altyapı oluşturma ve tesisinden sonraki işletim safhasında da yer alarak ürün ve hizmetlerde entegrasyon sağlamaktadır.

Çalışmalarımız; telekomünikasyon ağırlıklı kurumsal firmalarda ürün geliştirme, üretim ve servis olmak üzere tüm birimlerin teknik uygulamalarında ve yönetiminde yer alarak devam etmiştir.

Türkiye genelinde ki çözüm ortakları ile faaliyet gösterdiği satış, servis, kurulum ve bakımı da kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Bu çözümler uygulamasında profesyonel iş geliştirme ve proje yöntemleri sayesinde, iş ortağı olarak gördüğü müşterilerine katma değer sağlamaktadır.